Iskolanap 2019.

Kedves tanulók és kollegák,

Iskola nap alkalmából (melyet november 28 -án ünnepelünk), az igazgató úr szerepcsere pályázatot hirdet, melyet a hirdetőtáblán és a körözvény mellékletében olvashattok. A pályázatok átadási határideje november 26 -a (kedd), 14 óra. А јеlentkezéseteket a könyvtárban adhatjátok át.

Csütörtökön, 2019.11. 28 -án a pénteki órarend szerint dolgozunk.

Emellett értesítjük a tanulókat, hogy pénteken, 2019.11. 29-én rövidített órák lesznek, és az órarend szerinti első 5 óra lesz megtartva, mindkét váltásban. А délelőtti váltás 7.00 - 9.50-ig, míg a délutáni váltás 10.00 -13.00 óráig tart.

A végzős tanulók részére újabb pályázatot hirdet az iskola vállalkozás tantárgyból. Részletesebb információt a vállalkozás tanároktól kaphattok.

A délutáni váltás tanulóinak „Ki mit tud“ vetélkedőt szervezünk. 4 fős csapatok jelentkezését várjuk,. Jelentkezni az osztályfőnöknél lehet.

Mindenkinek kellemes és vidám Iskola napot kívánunk!

iskolaigazgató: Tóth Tibor

Ön itt van: Főoldal / Cikkek a főoldalra / Iskolanap 2019.