információk

Értesítjük a tanulókat és az iskola dolgozóit, hogy szerdán, 2017.november 1-én  rövidített órákkal dolgozunk és az órarend szerinti első 5 óra lesz megtartva, mindkét váltásban. Minden szünet 5 perces lesz.

Eszerint a délelőtti váltás 7:00-9:50-ig tartózkodik az iskolában, a délutáni pedig 10:00-12:50-ig.

A diákok számára biztosítva lesznek a buszjáratok.

Kérjük a tanulókat, hogy ne rongálják a magántulajdonban lévő épületeket és eszközöket a tó környékén, hiszen az okozott kárt meg kell téríteniük. Ez a cselekedet büntetőjogi eljárást von maga után.

A 2. negyedév órarendje elérhető az iskola honlapján, amely október 30-től érvényes.

igazgató:: Tóth Tibor

Ön itt van: Főoldal / Cikkek a főoldalra / információk