Nyilt nap 2018

Szeretettel meghívjuk Önt és a végzős tanulókat, iskolánk Nyílt napi rendezvényére, amelyet 2018.április 19-én tartunk (10:30 – 12:30 óra között, iskolánk épületében). Ezen a napon kerül sor a „Föld napja” elnevezésű rendezvényünkre is. Szeretettel várunk minden végzős tanulót (tanári vagy szülői kísérettel), hogy részt vegyenek műsorainkon. Iskolánkon kívül részt vesz még a Dositej Obradović Gimnázium és Közgazdasági Iskola, Sinkovity József Műszaki Középiskola Topolyáról illetve Szabadkáról az Egészségügyi Középiskola, Ivan Sarić Műszaki Középiskola, Vegyészeti- technológiai Iskola és a Politechnikai Középiskola.

Szeretnénk, hogy a tanulók betekintést nyerjenek az iskola életébe, részt vegyenek az ez alkalomból szervezett versenyeken, illetve kiállításokon.

PÁLYÁZATOK ÉS VERSENYEK NYOLCADIKOS TANULÓK RÉSZÉRE

10:30 órai kezdettel

1. Traktorvezetés
  2. Virágdekoráció készítéseTavasz ébredése“ ( a szükséges kellékeket a versenyzők hozzák )
  3. Magfelismerő verseny
  4. Képzőművészeti pályázat, témája A Föld amelyen élünk

(az elkészült munkákat legkésőbb április 16-áig kell elküldeni az iskola címére)

1. Irodalmi pályázat, témái:
  1. Madárcsicsergés
  2. Tavaszra várva
  3. A természet szépsége
  4. Hajnali ébredés

(az elkészült munkákat legkésőbb április 15-ig kell elküldeni az iskola címére)

6. Sakkozás

1. I. – IV. osztályos tanulók számára

2. V. – VIII. osztályos tanulók számára

7. Fotópályázat- Tavasz az iskolámban

A munkák a következő kategóriákban lesznek értékelve:

1. Bethesda Szeretetszolgálat
  2. "Bambi" iskoláskor előtti intézmény
  3. Általános iskolás tanulók I. – IV. osztályig
  4. Általános iskolás tanulók V. – VIII. osztályig.

A programok között található még a lovaglás.

Ön itt van: Főoldal / Cikkek a főoldalra / Nyilt nap 2018