Szent Szava 2019

Kedves tanulók,

Értesítelek benneteket, hogy szombaton, 2019.01.19-én tanítási nap lesz, a pénteki órarend alapján. Rövidített órákkal dolgozunk. A délelőtti váltás 7.00-9.50-ig, míg a délutáni váltás 10.00-12.50 óráig tart. Az első öt óra lesz megtartva.

Továbbá értesítek mindenkit, hogy pénteken, 2019.01.25-én a délutáni váltásnak rövidített órái lesznek.

Hétfőn, január 28-án van Szent Száva ünnepe. Ez alkalommal megjutalmazzuk a legjobb munkákat készítő tanulókat akik részt vettek az ünnep alkalmával kiírt pályázaton. Szintén jutalomban részesítjük az első félévben legjobb eredményt elért osztályokat és tanulókat (ezek listája a mellékletben található-fel kell olvasni).Ezen a napon a délelőtti váltásban rövidített órákat tartunk.

Iskolánk minden tanulójának és dolgozójának gratulálok védőszentünk,

Szent Száva napja alkalmából!

iskolaigazgató: Tóth Tibor

Ön itt van: Főoldal / Cikkek a főoldalra / Szent Szava 2019