Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 25

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 38

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 52

„A tanulók erőszak elleni védelme”

Kedves diákok!

A tanulók erőszak elleni védelme” projektum kapcsán képzőművészeti pályázatot hirdetünk. Várjuk tőletek a kreatív ötleteket, pl: rajz tervek, képregény –sorozat, graffitik, egyéb, melyek tükrözik az erőszak elutasítását az iskolai környezetben.

A legjobb ötletek, elképzelések fel lesznek festve a lépcsősor melletti falra. Az ötletadókat megjutalmazzuk.

A rajzokat, fotókat, terveket A/4-es formátumban vagy kinyomtatva adjátok le a könyvtárban május 27-ig.

Köszönjük!

Könyvtár

Ön itt van: Iskola / Archívum / Cikkek a főoldalra / „A tanulók erőszak elleni védelme”