Poljoprivredna škola - Mezőgazdasági Iskola


Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 25

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 38

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 52

Téli szünet 2019-20

Emlékeztetünk minden diákot és kollégát, hogy hétfőn, december 23-án rövidített órákkal dolgozunk és az órarend szerinti első 5 óra lesz megtartva, mindkét váltásban. А délelőtti váltás 7.00 - 9.50-ig, míg a délutáni váltás 10.00 -13.00 óráig tart.

Értesítünk benneteket, hogy а téli szünidő december 24-én (kedden) veszi kezdetét és január 14-én ér véget. A tanítás január 15-én (szerdán) kezdődik az új órarend szerint, amelyet az iskola honlapján találhattok meg, illetve az iskolában. Emlékeztetünk minden diákot, hogy szombaton, január 18-án tanítási nap lesz. A tanítás a hétfői órarend szerint folyik, rövidített órákkal.

A diákkönyvecskék kiosztására az osztályfőnökökkel való megbeszélés alapján kerül sor.

Elkészül a pótoktatások órarendje is, melyet a hírdető táblán, illetve az iskola honlapján olvashattok. Azoknak a tanulóknak, akik negatív osztályzatot kaptak valamely tantárgyból, szükségszerű a pótórán való részvétel.

Minden tanulónknak és dolgozónknak

boldog karácsonyi ünnepeket, eredményes új évet és tartalmas időtöltést kíván

a Mezőgazdasági Iskola kollektívája!

Ön itt van: Iskola / Archívum / Cikkek a főoldalra / Téli szünet 2019-20