Fontos ertesites

Kedves tanulók és osztályfőnökök,

1)kötelességem, hogy felhívjam a figyelmet a problémákra és a kellemetlenségekre melyekről a Subotica-trans levelében értesített bennünket. Az iskolaév kezdete óta a buszvezetők naponta panaszkodnak a tanulók példátlan viselkedéséről. Szabadka- Topolya távon. Az ilyen viselkedés alatt értik: az ülések rongálását, függönyök leszaggatását, vitákat, verekedéseket a buszon. Külön problémát jelent a biztonsági gomb nyomkodása, mellyel a hátsó ajtót nyitják a járművön.

Fontos, hogy megértsétek, hogy a példátlan viselkedéssel veszélyeztetitek saját és a többi utas biztonságát is.

Mindenkinek érdeke, hogy tiszta és rendezett járművel közlekedjen és viselkedésével ne zavarja a buszvezetőt. Közös érdekünk tehát, hogy az ilyen viselkedést megszüntessük, mert amennyiben ez folytatódik, a Subotica – trans- nak nem lesz más választása, mint hogy megszüntesse ezt a járatot, ami semmi esetre sem megoldás.

Köszönjük a megértést!

2)értesítünk mindenkit, hogy hétfőn, november 11-én megemlékezünk az I. világháború utáni békekötésről, ami állami ünnep és munkaszüneti nap.

Kellemes hosszú hétvégét kívánok!

Tóth Tibor

Ön itt van: Iskola / Archívum / Cikkek a főoldalra / Fontos ertesites