Poljoprivredna škola - Mezőgazdasági Iskola


Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 25

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 38

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 52

Teli szunet

Kedves tanulók!

Értesítünk benneteket, hogy hétfőn, 23-án rövidített órák lesznek. A délelőtti váltás 7-től -10 óráig, a délutáni váltás pedig 10-től-13 óráig van az iskolában. Ezen a napon látják vendégül a páros osztályok a páratlanokat. A buszok ennek megfelelően közlekednek.

A téli szünidő december 24-én (kedden) veszi kezdetét és január 14-én ér véget. A tanítás január 15-én (szerdán) kezdődik, az új órarend szerint, amelyet az iskola honlapján találhattok meg illetve az iskolában.

A diákkönyvecskék kiosztására december 27-én, 7 és 9 óra között kerül sor, az osztályfőnökökkel való megbeszélés alapján.

Elkészült a pótoktatások órarendje is, melyet a hírdető táblán illetve az iskola honlapján olvashattok. Azoknak a tanulóknak, akik negatív osztályzatot kaptak valamely tantárgyból, szükségszerű a pótórán való részvétel .

Minden tanulónknak és dolgozónknak

boldog karácsonyi ünnepeket, eredményes új évet és tartalmas időtöltést kíván

a Mezőgazdasági Iskola kollektívája!

                                                                    

Tóth Tibor

igazgató

Ön itt van: Iskola / Archívum / Cikkek a főoldalra / Teli szunet