SZUNET

Kedves tanulók!

Értesítünk benneteket, hogy kedden, 23-án rövidített órák lesznek. A délelőtti váltásnak 7-től -11 óráig, a délutáni váltásnak pedig 14.50-től-18.50 óráig. Ezen a napon látják vendégül a páros osztályok a páratlanokat. Délelőtti váltás 11.15-től 12.30-ig, délutáni váltás pedig 13.15-től 14.30-ig.

A téli szünidő december 24-én (szerdán) veszi kezdetét és január 14-én ér véget. A tanítás január 15-én (csütörtökön) kezdődik, az új órarend szerint, amelyet az iskola honlapján találhattok meg illetve az iskolában.

A diákkönyvecskék kiosztására december 30-án kerül sor, az osztályfőnökökkel való megbeszélés alapján.

Elkészült a pótoktatások órarendje is, melyet a hírdető táblán illetve az iskola honlapján olvashattok. Azoknak a tanulóknak, akik negatív osztályzatot kaptak valamely tantárgyból, szükségszerű a pótórán való részvétel .

Minden tanulónknak és dolgozónknak

boldog karácsonyi ünnepeket, eredményes új évet és tartalmas időtöltést kíván

a Mezőgazdasági Iskola kollektívája!

Tóth Tibor

Ön itt van: Iskola / Archívum / Cikkek a főoldalra / SZUNET