Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 25

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 38

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 52

Iskolanap

Kedves tanulók és kollegák,

értesítek mindenkit, hogy pénteken, 2016. november 11-én megemlékezünk az I. világháború utáni békekötésről, ami állami ünnep és munkaszüneti nap.

2016.november 28-án iskolánk fennállásának 55. évfordulóját ünnepeljük. Ennek  keretében különböző programokat szervezünk.

Hogyan látjuk és hogyan éljük meg iskolánkat kérdésekre választ adnak  az irodalmi és rajzpályázaton benyújtott alkotásokl. Amelynek témája: „Az iskolám és én“. Az elkészült munkákat  a PEPSZI szolgálatnál kell  átadni, 2016.11.24-ig.

Az iskola nap alkalmából (melyet november 28-án ünnepelünk), az igazgatóúr szerepcserés pályázatot ír ki, amelynek kapcsán a tanulók az általuk kiválasztott tanár szerepébe bújhatnak. A munkahelyekre való pályázatok átadási határideje november 24. (csütörtök), 18 óra.

A végzős tanulók részére  újabb pályázatot hirdet az iskola vállalkozás tantárgyból. Részletesebb információt a vállalkozás tanároktól kaphattok. A díjjazottak értékes nyereményekben részesülnek.

A délutáni váltás tanulóinak „Ki -mit tud“ vetélkedőt szervezünk. 4 fős csoportok jelentkezését várjuk, jelentkezni az osztalyfőnöknél lehet.

Mindkét váltásban  barátságos foci mérkőzésre kerül sor,  a tanárok és a tanulók között. Jelentkezni a tornatanároknál lehet, és a jelentkezőkből fognak csapaptot kialakítani.

Mindenkinek kellemes és vidám Iskola napot kívánunk!

iskolaigazgató: Tóth Tibor

Ön itt van: Iskola / Archívum / Cikkek a főoldalra / Iskolanap