Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 25

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 38

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 52

Karácsony

Kedves tanulók!

Értesítünk benneteket, hogy  pénteken, 23-án a délután váltásnak, rövidített órák lesznek. A buszok ennek megfelelően közlekednek.

A téli szünidő december 26-án (hétfőn) veszi kezdetét és január 13-án ér véget. A tanítás január 16-án (hétfőn) kezdődik, az új órarend szerint, amelyet az iskola honlapján találhattok meg illetve az iskolában.

A diákkönyvecskék kiosztására december 30-án, 7 és 9 óra között kerül sor, az osztályfőnökökkel való megbeszélés alapján.

Elkészül a pótoktatások órarendje is, melyet a hírdető táblán illetve az iskola honlapján olvashattok. Azoknak  a tanulóknak, akik negatív osztályzatot kaptak valamely tantárgyból, szükségszerű a pótórán való részvétel .

Minden tanulónknak és dolgozónknak

boldog karácsonyi ünnepeket, eredményes új évet és tartalmas időtöltést kíván

Mezőgazdasági Iskola kollektívája!

Tóth Tibor