Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 25

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 38

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 52

Nyílt Nap

szeretettel meghívjuk Önt és végzős tanulóit, iskolánk Nyílt napi rendezvényére, amelyet  2017. április 26-án tartunk (10:30 – 13:00 óra között, iskolánk épületében). Ezen a napon kerül sor a „Föld napja” elnevezésű rendezvényünkre is. Szeretettel várunk minden végzős tanulót (tanári vagy szülői kísérettel), hogy részt vegyenek műsorainkon. Iskolánkon kívül részt vesz még a Dositej Obradović  Gimnázium és Közgazdasági Iskola,  Sinkovity József  Műszaki  Középiskola Topolyáról illetve  néhány szabadkai  középiskola.

Szeretnénk, hogy  a tanulók betekintést nyerjenek az iskola életébe, részt vegyenek az ez alkalomból szervezett versenyeken, illetve kiállításokon.

PÁLYÁZATOK ÉS VERSENYEK NYOLCADIKOS TANULÓK RÉSZÉRE

10:30 órai kezdettel

1. Traktorvezetés
  2. Virágdekoráció készítéseTavasz ébredése“ ( a szükséges kellékeket a versenyzők hozzák )
  3. Magfelismerő verseny
  4. Képzőművészeti pályázat, témája  „Óvjuk a környezetünket

(az elkészült munkákat legkésőbb április 21-ig kell elküldeni az iskola címére)

1. Irodalmi pályázat, témái:
  1. Figyelem a természetet és ezt üzenem az embereknek
  2. Azt álmodtam, én vagyok az utolsó fa a világon
  3. Védjük a Földünket

(az elkészült munkákat  legkésőbb április 21-ig kell elküldeni az iskola címére)

6. Sakkozás

1. I. – IV. osztályos tanulók számára

2. V. – VIII. osztályos tanulók számára

7. Sportverseny

- háromasok dobása

8.  Pljeskavica készítése

A munkák a következő kategóriákban lesznek értékelve:

1. Bethesda Szeretetszolgálat
  2. "Bambi" iskoláskor előtti intézmény
  3. Általános iskolás tanulók I. – IV. osztályig
  4. Általános iskolás tanulók  V. – VIII. osztályig.

A programok között található még a lovaglás.

A topolyai község területein található iskolák tanulóinak szállítása biztosított. 12.30 órakor indulnak  a járatok vissza az iskolába.

Ön itt van: Iskola / Archívum / Cikkek a főoldalra / Nyílt Nap