Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 25

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 38

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 52

KARÁCSONY ÉS SZÜNET 2017.

Kedves tanulók!

Értesítünk benneteket, hogy а téli szünidő december 25-én (hétfőn) veszi kezdetét és január 15-én ér véget. A tanítás január 15-én (hétfőn) kezdődik, az új órarend szerint, amelyet az iskola honlapján találhattok meg illetve az iskolában.

A diákkönyvecskék kiosztására december 28-29-én kerül sor, az osztályfőnökökkel való megbeszélés alapján.

Elkészül a pótoktatások órarendje is, melyet a hírdető táblán illetve az iskola honlapján olvashattok. Azoknak  a tanulóknak, akik negatív osztályzatot kaptak valamely tantárgyból, szükségszerű a pótórán való részvétel .

Minden tanulónknak és dolgozónknak

boldog karácsonyi ünnepeket, eredményes új évet és tartalmas időtöltést kíván

a Mezőgazdasági Iskola kollektívája!

Ön itt van: Iskola / Archívum / Cikkek a főoldalra / KARÁCSONY ÉS SZÜNET 2017.