Poljoprivredna škola - Mezőgazdasági Iskola


Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 25

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 38

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 52

Az Újvidéki Egyetem Mezőgazdasági Karának felvételi kérdései MAGYAR nyelven

Tisztelt Diákok!

Az Újvidéki Egyetem Mezőgazdasági Karán a felvételi vizsgát az idén is magyarul vizsgázhatják a diákok. Négy tantárgyból választhatnak egyet a diákok (kivétel az állatorvosi szak, ahol kémiából és biológiából is vizsgáznak). E négy tantárgy mindegyikéből (biológia, kémia, közgazdaságtan és matematika) 200 kérdés jelent meg a felkészítő vizsgára előrelátott példagyűjteményben. Szerb nyelven nyomtatott formában jelentek meg e kérdések, míg magyarul elektronikus úton szeretnénk a jövendőbeli egyetemistáknak eljuttatni a kérdéseket.

               Arra szeretném Önt megkérni, az osztályfőnökök által juttassák el a kérdéseket az érdekelt diákoknak, hiszen így jobban tudnak felkészülni a vizsgára. A vizsgakérdések fordítását a Magyar Nemzeti Tanácsnak köszönhetjük.

E 200 kérdésből 20 kerül a felvételire, így a szorgalmas diákot nem érheti meglepetés a felvételin. A dokumentumátadáskor fontos kihangsúlyozni, hogy magyarul kiván felvételizni a diák.

A felvételire szerb nyelven ingyenes előkészítő előadásokat is szervezünk, az erre vonatkozó felhívást a csatolt dokumentum tartalmazza. Kérem, e felhívást közöljék elektronikusan honlapukon illetve Facebook oldalukon.

Minden további kérdésre a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen állok rendelkezésükre.

Tisztelettel

Prof. Dr Bagi Ferenc, oktatással megbízott dékánhelyettes, Újvidéki Egyetem, Mezőgazdasági Kar

A kérdések letölthetők INNEN.

Ön itt van: Iskola / Archívum / Cikkek a főoldalra / Az Újvidéki Egyetem Mezőgazdasági Karának felvételi kérdései MAGYAR nyelven