Poljoprivredna škola - Mezőgazdasági Iskola


Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 25

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 38

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 52

Valentin nap

Kedves tanulók,

Február 14. Valentin napja. Ezen a napon üzenetet küldenek egymásnak mindazok akik valakit szeretnek, kedvelnek, szimpatikusnak tartanak, vagy nagyon jó barátok.

Kérjük tanulóinkat, akik ilyen módon szeretnének üzenetet küldeni, hogy pontosan írják a levélre a nevet és az osztályt, majd az akváriumnál található póstaládába dobják bele hétfő estig (2018.02.12.), hogy szerdán kézbesítve legyenek.

Valentin nap alkalmából az iskola pályázatot hirdet, mely egy történelmi szerelemről- párról szól. A beszámoló 3-től 5 oldalas lehet, képekkel illusztrálva. Ez lehet önálló vagy csoportos munka(amiben legtöbben 3-an vehetnek részt). A zsűri tagjai: Tóth Tibor (elnök), Stojkovićá  g 19.00 óráig. adhatjátok át február 12 - ig.Svetlana és Medakovi Kristijan. A legjobb 3 munka jutalomban részesül. A beszámol Mara, Bánov Erzsébet, Tijana Đaković és Fúró Andor. A legjobb 3 munka jutalomban részesül. A beszámolókat a Pepsziben adhatjátok át február 12 – ig 14.00 óráig.

                                                         

        iskolaigazgató: Tóth Tibor

Ön itt van: Iskola / Archívum / Cikkek a főoldalra / Valentin nap