Cikkek magántanulók részére

A Mezőgazdasági Iskolában lehetőség van magánúton tanulni. Beíratkozásra jogosult minden olyan 17 évtől idősebb személy, aki először íratkozik közéiskolába vagy nem fejezte be a középiskolát, illetve akik tovább- vagy átképeznék magukat egyik szakról a másikra.

Magántanulóként bármely szakra íratkozhatnak, melyeken a rendes tanulók is tanulnak (mezőgazdasági technikus, állategészségügyi technikus, élelmiszeripari technikus, hetnes, pék, élelmiszertermelő, virágtermesztő és konyhakertész, mezőgépkezelő és -szerelő).

A magántanulók iskoláztatási költségeit a törványi előírásokkal összhangban határoztuk meg.

Bővebb információk és a vizsgaidőpontok a Dokumentumok menüpont alatt találhatók.

Kapcsolattartó személy: Udvardi Ildikó (mobiltelefonszám: 065/66-03-009, személyesen az iskolában csütörtökönként 8-10 óra között)

Ön itt van: Iskola / Magántanulóknak