Божић

Драги ученици,

Обавештавамо вас да ће у петак поподне, 23.12.2016., часови бити скраћени. Аутобуски превоз за петак биће реализован у складу са одржавањем наставе.

Зимски распуст почиње у понедељак, 26.12.2016. и траје до петка 13.1.2017. Редовна настава почиње у понедељак, 16.01.2017., по новом распореду часова, који ће бити објављен на сајту школе и у школи.

Подела ђачких књижица биће 30.12.2016. од 7 до 9 часова, у договору са одељенским старешином.

Током распуста ће се одржавати допунска настава, према распореду који ће бити истакнут у школи и на школском сајту. Oбавезно је да ученици који на полугодишту остваре недовољан успех, присуствују допунској настави.

Желимо вам да лепо проведете распуст и одморни, ведри и расположени започнете друго полугодиште, не занемарујући школске обавезе.

Свим ученицима и запосленима желимо срећне Новогодишње и

Божићне празнике!

Колектив Пољопривредне школе.