Испраћај 2017

Поштоване колеге и драги ученици,

у петак, 02.06.2017. године, свечаним програмом испраћамо наше матуранте и ученике завршних разреда.

Дан за матуранте почиње фотографисањем, дружењем са родитељима и ученицима из одељења која их испраћају... а након шпалира (10.00h) до фискултурне сале, организује се свечани програм, у оквиру којег се истичу похвале и додељују награде најбољим и највреднијим ученицима. Увече је прослава која се организује на Панонији за одељења на српском, односно у Старом Моравици, за одељења на мађарском наставном језику.

За ученике послеподневне смене, настава ће у среду и четвртак бити скраћена (часови ће трајати по 30, а одмори по 5 минута), а у петак за целу школу неће бити наставе, него постоје посебна задужења за свако одељење. За ова задужења ће детаљне инструкције сви ученици добити од својих одељенских старешина: неко је задужен за кићење школског улаза, неко за украшавање степеништа, неко за изношење столица за фотографисање, неко за враћање столица из сале након приредбе итд.

Молимо ученике, да слику коју ће насликати ученици на зид за шкрабање НЕ ДИРАТЕ!

Још једном честитамо ученицима који завршавају школу и надамо се да ће се школских дана присећати са осмехом на лицу. J

Драги матуранти, желимо вам пуно успеха у даљем студирању, раду и животу...

директор школе Тибор Тот

Vi ste ovde: Početna / Članke za početnu stranu / Испраћај 2017