Sveti Sava 2019

Драги ученици,

Обавештавам вас да је 19.01.2019. године радна субота. Радиће се по распореду за петак и настава ће бити скраћена. Преподневна смена биће од 7.00-9.50, а послеподневна од 10.00-12.50.Одржаће се првих пет часова.

Даље вас обавештавам да ће у петак, 25.01.2019. настава бити скраћена за поподневну смену.

У понедељак 28. јануара, обележавамо школску славу, Свети Сава. Тим поводом ћемо прогласити и наградити најбоље учеснике конкурса који је расписан поводом славе. Такође ће бити награђени разреди и ученици који су постигли најбољи успех током првог полугодишта( листа истих се налази у прилогу-треба прочитати). Истог дана имаћемо скраћене часове у преподневној смени.

Свим ученицима и колегама желим да честитам

предстојећу школску славу, Свети Сава!

директор школе: Тибор Тот