Zimski raspust

Драги ученици,

Обавештавамо вас да ће у понедељак, 23.12.2013., часови бити скраћени, од 7 до 10 часова за преподневну смену, а од 10 до 13 часова за поподневну. Истога дана, ученици паралелних одељења друже се поводом Божића (по унапред одређеном распореду). Аутобуски превоз за понедељак биће реализован у складу са одржавањем наставе.

Зимски распуст почиње у уторак, 24.12.2013. и траје до уторка 14.1.2014. Редовна настава почиње у среду, 15.01.2014., по новом распореду часова, који ће бити објављен на сајту школе и у школи.

Подела ђачких књижица биће 27.12.2013. од 7 до 9 часова, у договору са одељенским старешином.

Током распуста ће се одржавати допунска настава, према распореду који ће бити истакнут у школи и на школском сајту. Пожељно је да ученици који на полугодишту остваре недовољан успех, присуствују допунској настави.

Желимо вам да лепо проведете распуст и одморни, ведри и расположени започнете друго полугодиште, не занемарујући школске обавезе.

Свим ученицима и запосленима желимо срећне Новогодишње и

Божићне празнике!

Колектив Пољопривредне школе.