пролећни распуст

Драги ученици,

обавештавамо вас да пролећни распуст траје од 17.04.2014. (четвртка) до 23.04.2014. (среде). Настава почиње у четвртак, 24.04.2014. После распутса имаћете нови распоред (наћићете на сајту школе).

Завршна одељење у обавези су да два дана (уторак и среду 22.-23.) одраде блок праксе са циљем благовремено завршетка теоријске и практичне наставе и укључивања у активности у вези полагања завршног и матурског испита.

Суботицатранс превози ученике од Суботице до Б. Тополе редовном линијом за Нови Сад.

На Економију: одељења. 3-8, 4-1,4-2, 4-3, 4-4.

У школу: од. 3-10, 4-5, 4-6, 4-11.

Желимо вам пријатан одмор, уз подсећање да је крај школске године близу и да не занемарите школске обавезе.

Ученицима и њиховим породицама који Васкрс обележавају према јулијанском календару желимо срећан празник!

директор -Тибор Тот

Vi ste ovde: Škola / Arhiva / Članke za početnu stranu / пролећни распуст