Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 25

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 38

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 52

Obaveštenje

Dragi učenici!

Obaveštavam vas da je 21. decembar 2012. godine (petak) poslednji nastavni dan u prvom polugodištu. Organizacija podele đačkih knjižica prepuštena je odeljenskim starešinama, tako da će svako odeljenje o tačnom datumu i vremenu podele knjižica obavestiti njihov razredni starešina. Tokom zimskog raspusta biće organizovana pojačana dopunska nastava u školi za sve one učenike koji zaostaju u savladavanju nastavnog gradiva. Vreme i učionicu održavanja dopunske nastave možete videti na oglasnoj tabli i sajtu škole.

Nastava u drugom polugodištu počinje u utorak, 15. januara 2013. godine i realizovaće se po rasporedu za ponedeljak.

Prva subota drugog polugodišta, 19. januar 2013. godine, je radna subota kad će se nastava realizovati po rasporedu za petak.

Učenici nastavu pohađaju po starom rasporedu, sve do 21. januara 2013. godine, kada će im odeljenske starešine pročitati novi raspored, koji će biti okačen i na oglasnoj tabli, kao i na sajtu škole.

U ime Nastavničkog veća naše škole, kao i u svoje lično ime, želim vam srećne predstojeće, Božićne i novogodišnje praznike.

Vi ste ovde: Школа / Архива / Članke za početnu stranu / Obaveštenje