Poljoprivredna škola - Mezőgazdasági Iskola

PÓTOKTATÁS ÓRARENDJE A TÉLI SZÜNIDŐ ALATT - ÚJ ÚJ!!!

РАСПОРЕД ДОПУНСКЕ НАСТАВЕ ЗА ВРЕМЕ ЗИМСКОГ РАСПУСТА

PÓTOKTATÁS ÓRARENDJE A TÉLI SZÜNIDŐ ALATT

Наставник

Одељење

Датум и време

Одељење

Датум и време

Одељење

Датум и време

Одељење

Датум и време

Доша Силвиа

 

2-6; 2-7

13.1.2014.

8.00-10.00

2-4: 2-8

13.1.2014.

10.00-12.00

1-8

14.1.2014.

8.00-10.00

3-8: 3-10

14.1.2014.

10.00-12.00

Радаковић Марина

1-2; 1-4

27.12.2013.

8.00-9.30

1-1; 1-3

27.12.2013.

9.30-11.00

       

Куцор Кристиан

 

               

Матефи Катица

 

3-10

27.12.2013.

           

Кишимре Тибор

 

СВИ РАЗРЕДИ

26.12.2013

СВИ РАЗРЕДИ

27.12.2013.

СВИ РАЗРЕДИ

30.12.2013.

   

Плавшић Владислав

ДРУГИ РАЗРЕДИ

26.12.2013.

10.00-13.00

ПРВИ РАЗРЕДИ

30.12.2013.

10.00-13.00

ТРЕЋИ РАЗРЕДИ

8.1.2014.

10.00-13.00

ЧЕТВРТИ РАЗРЕДИ

13.1.2014.

10.00-13.00

Алексић Червенак Велинка

3-5

26.12.2013.

9.00-11.00

3-5

27.12.2013.

9.00-11.00

       

Срдић Саша

 

               

 

Заклан Бисерка

               

 

Сиђи Петер

СВИ РАЗРЕДИ

10.1.2014.

8.00-10.00

СВИ РАЗРЕДИ

13.1.2014.

8.00-10.00

СВИ РАЗРЕДИ

14.1.2014.

8.00-10.00

   

Заклан Милан

1-1

26.12.2013.

9.00

1-1

27.12.2013.

9.00

2-1

26.12.2013.

10.00

2-1

27.12.2013.

10.00

Зелић Ђуро

 

               

Бриндза Деже

 

               

Брезовски Андраш

               

Стојановић Ивана

 

               

Ципо Ибоља

1-4

13.1.2014.

9.00

2-4

13.1.2014.

10.00

3-4

13.1.2014.

11.00

   

Ковач Габор

 

               

Ћук Никола

 

               

Јухас Хајналка

 

               

Куцор Габриела

3-10

26.12.2013.

8.00-10.00

3-10

27.12.2013.

8.00-10.00

       

Јакшић Ева

1-3; 1-4; 1-5; 1-6

30.12.2013.

10.00-13.00

2-1; 2-2; 2-4; 2-5; 2-6

26.12.2013.

10.00-13.00

3-1; 3-4; 3-5; 3-6; 3-11

8.1.2014.

10.00-13.00

4-1; 4-2; 4-4; 4-5; 4-6; 4-11

13.1.2014.

10.00-13.00

Хорват Жолт

1-6

23.12.2014.

10.00-13.00

1-6

26.12.2013.

11.00-13.00

       

Ђорђевић Сандра

ПРВИ И ЧЕТВРТИ РАЗРЕДИ

26.12.2013.

9.00

ДРУГИ И ТРЕЋИ РАЗРЕДИ

26.12.2013.

10.00

       

Молнар Беата

2-2; 2-6

30.12.2013.

9.35-11.10

2-2; 2-6

6.1.2014.

9.35-11.10

       

Дрењовски Ђенђи

1-2; 1-4

26.12.2013.

9.00-11.00

2-6; 3-6

27.12.2013.

9.00-11.00

       

Туруц Ласло

 

               

Ринд Њереш Новак Ангела

               

Бореновић Ивана

 

1-5

26.12.2013.

10.00-11.30

2-2

26.12.2013.

11.30-13.00

       

Катић Светлана

4-5

27.12.2013.

10.00-12.00

2-11

10.1.2014.

10.00-12.00

       

Вереш Емеше

 

               

Етер Пандурчек Бетина

 

1-8

26.12.2013.

7.30-8.15

1-8

30.12.2013.

7.30-8.15

       

Загорац Жарко

ПРВИ РАЗРЕДИ

26.12.2013.

9.00-10.00

ДРУГИ И ТРЕЋИ РАЗРЕДИ

26.12.2013.

10.00-11.00

ПРВИ, ДРУГИ И ТРЕЋИ РАЗРЕДИ

10.1.2014.

9.00

   

Лаловић Светлана

2-2; 2-7; 3-10; 4-1; 4-11

27.12.2013.

9.00-11.00

           

Вајда Вајда Анамариа

               

Фирстнер Роберт

               

Фаркаш Андор

1-2; 1-4; 1-6; 1-8; 2-6

26.12.2013.

8.00

1-2; 1-4; 1-6; 1-8; 2-6

8.1.2014.

8.00

       

Хрњак Биљана

 

               

Секулић Наташа

1-5

27.12.2013.

11.00

2-5

27.12.2013.

11.00

       

Виденов Марин

 

               

Пеце Тамаш

1-2

9.1.2014.-АГРОХЕМИЈА

1-2

10.1.2014. - ЗАШТИТА

2-2

8.1.2014.

8.00 - ЗАШТИТА

3-2

27.12.2014.

8.00

Кучерка Л. Дороћа

2-7

26.12.2013.

9.00-9.45 – ЦВЕЋАРСТВО

9.50-10.35 – ДЕНДРОЛОГ.

10.40-11.25 – ПОДИЗАЊЕ И НЕГА ЗЕЛ.П.

3-8; 3-2

26.12.2013.

11.30-12.15 – ОС. БИЉНЕ П.

8.00-8.45 – БИЉНА ПРОИЗ. ТЕХ.

2-2; 3-2

30.12.2013.

9.00-9.45 – ЛЕКОВИТО БИЉЕ

9.00-9.45 – ЗАШТИТА БИЉА

2-7; 3-8; 3-2

14.1.2014.

11.30-12.15 – ЦВЕЋАРСТВО

10.40-11.25 – ОС. БИЉНЕ П.

9.50-10.35 – БИЉНА ПРОИЗ. ТЕХ.

9.00-9.45 – ЗАШТИТА БИЉА

Грош Михајло

 

               

Лерик Лајош

ЗАВРШНИ РАЗРЕДИ

26.12.2013.

8.00

ПРВИ РАЗРЕДИ

26.12.2013.

10.00

       

Банов Ержебет

 

               

Чусо Елеонора

1-6

27.12.2013.

8.00-10.00

2-6

13.1.2014.

8.00-10.00

4-6

27.12.2013.

10.00-11.00

1-6

13.1.2014.

10.00-11.00

Печенка Андраш

 

               

Медаковић Кристијан

 

1-2; 1-6; 1-8

27.12.2013.

8.00-11.00

1-2; 1-6; 1-8

10.1.2014.

8.00-11.00

       

Ловра С. Ирен

 

               

Бачо Марта

2-3; 2-4

26.12.2013.

10.00-11.30

3-3; 3-4

27.12.2013.

8.00-10.00

4-3; 4-4

8.1.2014.

10.00-11.30

   

Рашевић Драгица

               

Стојковић Мара

1-4; 1-5; 1-3; 1-8

27.12.2013.

10.00-12.00

2-6; 3-5; 3-6

13.1.2014.

8.00-10.00

       

Марјановић Миланко

               

Кокрехел Јолан

 

               

Ракчевић Вера

1-6; 3-8

26.12.2013.

10.00

2-1; 4-5

27.12.2013.

8.00

       

Фараго Берталан

1-4

27.12.2014.

9.00-10.00

4-2

10.1.2014.

10.00-11.00

       

Лаловић Маријана

               

Генераловић Нада

СВИ РАЗРЕДИ

26.12.2013.

10.00

СВИ РАЗРЕДИ

27.12.2013.

10.00

СВИ РАЗРЕДИ

28.12.2013.

10.00

   

Хинић Мирослав

 

               

Загорац Снежана

ДРУГИ РАЗРЕДИ

26.12.2013.

9.00-10.00

ПРВИ И ТРЕЋИ РАЗРЕДИ

27.12.2013.

8.00-9.00

ПРВИ, ДРУГИ И ТРЕЋИ РАЗРЕДИ

10.1.2014.

9.00

   

Жилић Даница

4-5

27.12.2013.

10.00-12.00

           

Вираг Габор

 

               

Такач Владислав

               

Машановић Бојан

               

Ивановић Мирјана

               
Vi ste ovde: Škola / Arhiva / Cikkek a főoldalra / PÓTOKTATÁS ÓRARENDJE A TÉLI SZÜNIDŐ ALATT - ÚJ ÚJ!!!