Članke za vanredne učenike

U Pojoprivrednoj školi postoji mogućnost vanrednog školovanja. Pravo na upis stiču svi stariji od 17 godina koji prvi put upisuju srednju školu kao i oni koji nisu završili srednju školi i oni koji žele da se dokvalifikuju ili prekvalifikuju sa jednog na drugi obrazovni profil.

Školovanje za vanredne učenike moguće je za sve obrazovne profile na kojima se školuju i redovni učenici (poljoprivredni tehničar, veterinarski tehničar, prehrambeni tehničar, tehničar hortikulture, mesar, pekar, proizvođač prehrambenih proizvoda, cvećar-vrtlar, rukovalac-mehaničar poljoprivredne tehnike).

Novčana naknada za vanredno školovanje utvrđuje se u skladu sa Zakonom.

Više informacije i raspored vanrednih ispita možete dobiti preko menija Dokumenti.

Kontakt osoba za vanredne učenike je Ivana Stojanović (mobilni telefon: 064/501-28-45)

РАСПОРЕД ИСПИТА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ РАЗРЕД ПРОФИЛ ПРЕДМЕТ ПРОФЕСОР ДАТУМ ПИСМЕНОГ ИСПИТА ДАТУМ УСМЕНОГ ИСПИТА ИСПИТИВАЧ ПРЕДСЕДНИК СТАЛНИ ЧЛАН
КОЛОМПАР ИВАН КОМИСИЈА СНЕЖАНА ЗАГОРАЦ ХОРВАТ ЖОЛТ