Otvoreni dan skole 2018

Поштовани/а,

позивамо Вас да, заједно са ученицима Ваше школе,посетите манифестацију која се одржава 19. априла 2018. године (у времену од 10:30 – 12:30 часова) у Пољопривредној школи у Бачкој Тополи, а у оквиру „Сајма образовања“ које организује наша школа. Волели бисмо да том приликом заједно са ученицима основних школа обележимо предстојећи међународни Дан планете Земље (22. април) и да им пружимо могућност да се упознају са организацијом и начином рада наше школе. Осим школе-домаћина, ученицима ће се представити и преостале две средње школе из Бачке Тополе: техничка школа "Шинковић Јожеф" и гимназија и економска школа "Доситеј Обрадовић", као и средње школе са територије Суботице: средња техничка школа "Иван Сарић", Медицинска школа и Хемијско-технолошка школа.

У наведеном термину планирамо разноврсне манифестације и биће нам посебно задовољство да нам се као школа придружите у делу програма намењеном основношколском узрасту.

ОРГАНИЗУЈЕМО И СЛЕДЕЋА ТАКМИЧЕЊА ЗА ОСМАКЕ

са почетком у 10:30 часова

1. Вожња трактора на полигону
  2. Аранжирање цвећа на тему „Буђење пролећа“ ( такмичари доносе материјал )
  3. Препознавање семена
  4. Ликовни конкурс за све узрасте на тему „Планета на којој живимо“

(радове доставити на адресу Пољопривредне школе најкасније до 16. априла 2018. год.)

1. Литерарни конкурс на тему:
  1. Чујем цвркут птица
  2. Док чекамо пролеће
  3. Лепота природе је свуда око нас
  4. Кад се пробудим у зору

6. Шаховски турнир

1. Ученици од првог до четвртог разреда

2. Ученици од петог до осмог разреда

7. Фото конкурс - Пролеће у мојој школи

Радови се оцењују по следећим категоријама:

1. Бетежда
  2. Предшколска установа "Бамби"