Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 25

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 38

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 52

Зимски распуст 2019-20

Oбавештавамо ученике и све запослене дау понедељак, 23.12.2019 настава ће бити скраћена; часови ће трајати по 30 минута, а биће одржано првих 5 часова. Преподневна смена биће од 07.00-9.50, а послеподневна од 10.00-12.50.

Зимски распуст почиње у уторак, 24.12.2019. и траје до уторка14.01.2020. Редовна настава почиње у среду, 15.01.2020., по новом распореду часова, који ће бити објављен на сајту школе и у школи. Обавештавам вас даje 18. 01. 2020. године раднасубота.

Радиће се по распореду за понедељак и настава ће бити скраћена.

Подела ђачких књижица биће по договору са одељенским старешином.

Током распуста ће се одржавати допунска настава, према распореду који ће бити истакнут у школи и на школском сајту. Oбавезно је да ученици који на полугодишту остваре недовољан успех, присуствују допунској настави.

Желимо вам да лепо проведете распуст и одморни, ведри и расположени започнете друго полугодиште, не занемарујући школске обавезе.

Свим ученицимаи запосленима желимо срећне Новогодишње и

Божићне празнике!

Колектив Пољопривредне школе.

Vi ste ovde: Школа / Запослени / Članke za početnu stranu / Зимски распуст 2019-20