17. 11. 2017. KONFERENCIJA, SUBOTICA

Vojvođanski metodološki centar i Regionalni centar za stručno usavršavanje učitelja iz Kanjiže organizovali su 17. novembra 2017. godine u Subotici (zgrada Fakulteta za obuku nastavnika jezika) jednodnevnu akreditovanu konferenciju sa početkom u 10 sati.

Tema: Mogućnosti za merenje veština na internetu u svakodnevnoj školskoj praksi. Na konferenciji je osoblje Instituta za obrazovne nauke u Segedinu predstavilo mogućnosti on-line razvoja i merenja veština. Institut za obrazovne nauke u Segedinu ima dugu tradiciju edukacije o

izgradnji kapaciteta i merenju veština, tako da su učesnici konferencije mogli iz prve ruke saznati najnovije rezultate istraživanja kako bi pomogli njihov rad u školi. Na seminaru je prisustvovala prof. Eter P. Bettina.

tudomany Online kepessegmeres az iskolaban nagy  Rolunk 004

Vi ste ovde: Школа / Запослени / Професори / Школски живот / Дешавања у школи / 17. 11. 2017. KONFERENCIJA, SUBOTICA