Дан школе 2019.

Драги ученици и колеге,

поводом Дана школе (28. новембар), директор је расписао конкурс за многа радна места на која можете да конкуришете до уторка, 26. новембра, до 14:00 часова. Детаљи конкурса налазе се на огласној табли и у прилогу окружници.Пријаве можете предати у библиотеку.

У четвртак, 28.11.2019. ће се радити по распореду од петка.

Уједно вас обавештавамо де ће у петак, 29. новембра, настава бити скраћена; часови ће трајати по 30 минута, а биће одржано првих 5 часова. Преподневна смена биће од 07.00-9.50, а послеподневна од 10.00-12.50.

Отворен је конкурс из предузетништва за ученикe 4. разреда. Све потребне информације добићете од професора предузетништва.

За ученике друге смене организује се квиз знања. Екипе се формирају у оквиру разреда и пријављују се код разредногстарешине.

Желимо свима леп, насмејан и пријатан Дан школе!

директор школе: Тибор Тот

Vi ste ovde: Смерови / Четворогодишњи смерови / Пољопривредни техничар / Članke za početnu stranu / Дан школе 2019.