09. 10. 2018. OPŠTINSKO TAKMIČENJE U STONOM TENISU

Kao i prethodne godine, i ovu sezonu školskih takmičenja započinjemo sa stonim tenisom. Takmičenje se odvijalo u u pojedinačnoj i ekipnoj konkurenciji. Organizitor opštinskog školskog takmičenja: O.Š. Čaki Lajoš, Bačka Topola i Poljoprivredna škola, Bačka Topola
Učesnici takmičenja SREDNJE ŠKOLE:
1. POLJOPRIVREDNA ŠKOLA, Bačka Topola; Učenici: Balgavi Rajmond, Mladen Horvat, Josip Dulić, Tari Adam.
2. SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA “Šinkovič Jožef”, Bačka Topola; Učenici: Vaslavik Ištvan, Doskoč Adam.
3. GIMNAZIJA i EKONOMSKA ŠKOLA ”Dositelj Obradović”, Bačka Topola; Učenici: Bakoš Lila, Žiga Reka, Kovač Katona Lila.

Prvoplasirani pojedinci i ekipe, stekli su pravo nastupa na okružnom prvenstvu, koje će se održati po kalendaru takmičenja 17.10.2018. god. u Subotici.
Pojedinačni plasman – devojčice:
1. Kovač Katona Lila, Gimnazija i ekonomska škola “Dositelj Obradović”
2. Bakoš Lila, Gimnazija i ekonomska škola “Dositelj Obradović”
3. Žiga Reka, Gimnazija i ekonomska škola “Dositelj Obradović”.

Pojedinačni plasman – pioniri:
1. Balgavi Rajmond, POLJOPRIVREDNA ŠKOLA, Bačka Topola,
2. Tari Adam, POLJOPRIVREDNA ŠKOLA, Bačka Topola,
3. Vaslavik Ištvan, SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA “Šinkovič Jožef”, Bačka Topola

Ekipni plasman – pionirke:
1. GIMNAZIJA i EKONOMSKA ŠKOLA “DOSITELJ OBRADOVIĆ”
Ekipni plasman – pioniri:
1. SREDNJA POLJOPRIVREDNA ŠKOLA

tenis

tenis2

Vi ste ovde: Смерови / Четворогодишњи смерови / Пољопривредни техничар / Школски живот / Спортска дешавања / 09. 10. 2018. OPŠTINSKO TAKMIČENJE U STONOM TENISU