Dan skole 2018

Драги ученици и колеге,

поводом Дана школе (28. новембар), директор је расписао конкурс за многа радна места на која можете да конкуришете до уторка, 27. новембра, до 13:00 часова. Детаљи конкурса налазе се на огласној табли и у прилогу окружници.Пријаве можете предати у библиотеку.

Отворен је конкурс из предузетништва за ученика завршнихразреда. Све потребне информације добићете од професора предузетништва.

За ученике друге смене организује се квиз знања. Екипе се формирају у оквиру разреда(свака екипа може да има 3 члана)и пријављују се код разредне старешине.

У обе смене ће се одиграти и пријатељска фудбалска утакмица: ученици-професори.

Све информације и пријаве ћете извршити код професора физичког васпитања, који ће формирати екипе.

Уједно вас обавештавамо де ће се у петак, 30. новембра, настава реаливозати скраћено за послеподневну смену. За преподневну смену, настава се организује редовно.

Желимо свима леп, насмејан и пријатан Дан школе!

директор школе: Тибор Тот

Vi ste ovde: Smerovi / Četvorogodišnji smerovi / Tehničar hortikulture / Članke za početnu stranu / Dan skole 2018