19. 04. 2018. OTVORENIH VRATA

ОТВОРЕНИХ ВРАТА 2018

Заједно са ученицима основних школа организујемо манифестацију која је одржана 19. априла 2018. године (у времену од 10:30 – 12:30 часова) у Пољопривредној школи у Бачкој Тополи коју уоквиру „Сајма образовања“ организује наша школа. Том приликом заједно са ученицима основних школа обележили смо предстојећи међународни Дан планете Земље (22. април) и пружили им могућност да се упознају са организацијом и начином рада наше школе. Осим школе-домаћина, ученицима су се представити и преостале две средње школе из Бачке Тополе: Техничка школа "Шинковић Јожеф" и Гимназија и економска школа "Доситеј Обрадовић", као и средње школе са територије Суботице: Средња техничка школа "Иван Сарић", Медицинска школа и Хемијско-технолошка школа.

У наведеном термину планирано су разноврсне манифестације и посебно нам је задовољство дасе као школа представимо у делу програма намењеном основношколском узрасту.

ОРГАНИЗУЈЕМО И СЛЕДЕЋА ТАКМИЧЕЊА ЗА ОСМАКЕ

са почетком у 10:30 часова

1. Вожња трактора на полигону

2. Аранжирање цвећа на тему „Буђење пролећа“ ( такмичари доносе материјал )ахања

3. Препознавање семена

4. Ликовни конкурс за све узрасте на тему „Планета на којој живимо“

5. Литерарни конкурс на тему:

Чујем цвркут птица

Док чекамо пролеће

Лепота природе је свуда око нас

Кад се пробудим у зору

(радове доставити на адресу Пољопривредне школе најкасније до 16. априла 2018. год.)

6. Шаховски турнир

1. Ученици од првог до четвртог разреда

2. Ученици од петог до осмог разреда

7.Фото конкурс - Пролеће у мојој школи

Радови се оцењују по следећим категоријама:

1. Бетежда
  2. Предшколска установа "Бамби"
  3. Ученици основних школа од првог до четвртог разреда
  4. Ученици основних школа од петог до осмог разреда

У оквиру ових такмичења организоваћемо и малу школу јахања.

Vi ste ovde: Смерови / Трогодишњи смерови / Произвођач прехрамбених производа / Школски живот / Дешавања у школи / 19. 04. 2018. OTVORENIH VRATA