Poljoprivredna škola - Mezőgazdasági Iskola

Распоред полагња поправних испита у августовском испитном року 2018/2019

Распоред полагња поправних испита у августовском испитном року 2018/2019

  Српски језик и књижевност

        Писмени: Петак, 16. 08. 2019.    8,00

        Усмени : понедељак, 19.08.2019.    9,00

                                Комисија:  Вера Ракчевић

                                                  Мара Стојковић

                                                  Нада Генераловић

Српски као нематерњи

        Писмени: Петак,   16. 08. 2019.    8,00

        Усмени : понедељак,   19.08.2019.    9,00

                                 Комисија:  Вера Ракчевић

                                                   Мара Стојковић

                                                   Нада Генераловић

Хемија ,

          Понедељак,   21.08.2019.   9,00

                                   Комисија:  Марин Виденов

                                                    Чила Гоголак

                                                    Одељенски старешина

Болести животиња,

                             Петак, 16. 08. 2019.    8,00

                                Комисија:  Ципо Ибоља

                                                  Бачо Марта

                                                Одељенски старешина

Породиљство ,

                           Понедељак,   19.08.2019.    9,00

                                Комисија:  Бачо Марта

                                                  Андраш Брезовски              

                                                 Одељенски старешина

Фармакологија

                            Уторак, 20.08.2019.    9,00

                                Комисија: Јовица Марцикић

                                                Предраг Пуалић

                                              Одељенски старешина

Патологија ,

                          Среда , 21.08.2019.   9,00

                                           Комисија:  Бачо Марта

                                                            Андраш Брезовски              

                                                                          Предраг Пуалић

Заштита биља, 

                           Петак, 16.08.2019. 8.00

                                                     Комисија: Пеце Тамаш

                                                                       Кучерка Л. Дороћа

                                                                       Одељенски старешина

Биологија 

                       Петак, 16.08.2019.   8.00

                                                  Комисија: Снежана Загорац

                                                                     Хорват Жолт

                                                                     Одељенски старешина

Vi ste ovde: Смерови / Трогодишњи смерови / Руковалац-механичар пољопривредне технике / Članke za početnu stranu / Распоред полагња поправних испита у августовском испитном року 2018/2019