Ispracaj 2018.

Поштоване колеге и драги ученици,

у петак, 01.06.2018. године, свечаним програмом испраћамо наше матуранте и ученике завршних разреда.

Дан за матуранте почиње фотографисањем, дружењем са родитељима и ученицима из одељења која их испраћају... а након шпалира (10.00h) до фискултурне сале, организује се свечани програм, у оквиру којег се истичу похвале и додељују награде најбољим и највреднијим ученицима. Увече је прослава која се организује  у свечаној сали Орфеј у Бачкој Тополи на за одељења на српском, односно у свечаној сали Јадран на Зобнатици, за одељења на мађарском наставном језику.

За ученике послеподневне смене, настава ће у среду и четвртак бити скраћена (часови ће трајати по 30, а одмори по 5 минута), а у петак за целу школу неће бити наставе, него постоје посебна задужења за свако одељење. За ова задужења ће детаљне инструкције сви ученици добити од својих одељенских старешина: неко је задужен за кићење школског улаза, неко за украшавање степеништа, неко за изношење столица за фотографисање, неко за враћање столица из сале након приредбе итд.

Молимо ученике, да слику коју ће насликати ученици на зид за цртање НЕ ДИРАТЕ!

Још једном честитамо ученицима који завршавају школу и надамо се да ће се школских дана присећати са осмехом на лицу. J

Драги матуранти, желимо вам пуно успеха у даљем студирању, раду и животу...

директор школе Тибор Тот

Vi ste ovde: Upis 2018 / Članke za početnu stranu / Ispracaj 2018.